Переключиться на мобильную версию

Газпром розпочинає переговори зі закупівлі азербайджанського газу

Назад к разделу Финансы
РАТ Газпром та Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки (ДНКАР) приступають до переговорів про узгодження умов купівлі-продажу азербайджанського газу.
Як повідомляється, переговори проходитимуть щодо постачання азербайджанського газу з початком постачання із січня 2010 року на умовах DAF кордон Азербайджан/Росія.

Відповідний меморандум був підписаний у п'ятницю у Москві головою правління Газпрому Олексієм Міллером та президентом ДНКАР Ровнагом Абдуллаєвим, - йдеться у повідомленні холдингу.

Будуть також опрацьовані варіанти та економічна доцільність здійснення обмінних операцій щодо природного газу.

Також повідомляється, що меморандум передбачає розробку програми співробітництва з обміну досвідом, проведення курсів, організації навчальних семінарів та відвідувань виробничих об'єктів фахівцями сторін для обміну інформацією.

Так, найближчим часом Газпром та ДНКАР проведуть технічну інспекцію газопровідної системи на ділянці Баку - Ново-Філя для його модернізації. Із даної ділянки азербайджанський газ буде йти до Росії.

Баку - Ново-Філя - ділянка газотранспортної системи Азербайджану, що йде від Баку до російського кордону по узбережжю Каспійського моря. Довжина ділянки - близько 200 км, діаметр труби - 1220 мм.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь