Переключиться на мобильную версию

Україна буде поставляти в Японію їжу і парникові гази

Назад к разделу Финансы
Україна буде експортувати в Японію готову харчову продукцію і парникові гази, заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.
Тимошенко також розповіла, що Україна буде співпрацювати з Японією у сфері нормалізації екології
Тимошенко також розповіла, що Україна буде співпрацювати з Японією у сфері нормалізації екології
pictures.reuters.com

Виступаючи на прес-конференції за підсумками дводенного робочого візиту в Японію, вона сказала, що "ми можемо залучити японські компанії до співпраці з нашими аграрними підприємствами у виробництві готової харчової продукції, екологічно чистої, такої, яку можна  постачати у Японію і яка  забезпечить частину потреб Японії в харчових продуктах".  

Що стосується торгівлі парниковими газами, то вона, за оцінками Тимошенко цього року принесе Україні 4,5 млрд. гривень. "Завдяки вже фактично підписаним контрактам, в 2009 році Україна отримає – ось тут прошу уваги - 4,5 млрд. гривень", - заявила прем'єр-міністр.  

Ці гроші уряд планує направити на розвиток, реконструкцію і модернізацію теплових котелень, а також на покращення екологічного стану України. "Ці гроші в жодному разі не будуть "проїдатися" на соціальні витрати", - підкреслила прем'єр-міністр.

Тимошенко також розповіла, що Україна буде співпрацювати з Японією у сфері нормалізації екології. Одна з японських компаній зацікавлена в модернізації водопостачальних і водоочисних систем України.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь