Переключиться на мобильную версию

Вінський: Залізничні вантажоперевезення будуть дорожчати через інфляцію

Назад к разделу Финансы
Міністерство транспорту і зв'язку підніматиме тарифи на залізничні вантажоперевезення залежно від інфляційних процесів, повідомив у суботу, 28 березня, глава відомства Йосип Вінський.
Залізничні вантажоперевезення будуть дорожчати через інфляцію
Залізничні вантажоперевезення будуть дорожчати через інфляцію
static.24.ua

"Наша позиція така: ми вводимо тарифний збір, він фіксує існуючу ситуацію, і ми будемо діяти паралельно з інфляційними процесами - тобто, якщо буде інфляція в усіх галузях, відповідно, ми будемо наш тарифний збір на ці інфляційні коефіцієнти множити, і будемо підтримувати цю позицію", - пояснив міністр.

За його словами, Укрзалізниця зазнала істотних збитків від надання преференцій, зокрема, на перевезення продукції гірничо-металургійного комплексу. "Залізницю це серйозно підірвало в економічному плані. Але я не думаю, що це допомогло металургам, тому що  немає в Україні такої проблеми, щоб транспорт радикальним чином впливав на вартість товарів, оскільки, якщо брати наші тарифи, то вони нижчі навіть ніж в Росії на 20-30%", - зазначив Вінський.  

 "Я стверджую, що наша тарифна політика абсолютно коректна до партнерів, з якими ми працюємо, але возити задарма ми не можемо", - додав міністр.

Однак, головне джерело збитків залізниці - тарифи на перевезення пасажирів. "У нас ціна на пасажирські перевезення у 2,5-4 рази нижча, ніж у РФ, і економіка тут не працює. Це проблема, яку потрібно вирішувати, але поступово і коректно до наших людей", - сказав він.  

   

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь