Переключиться на мобильную версию

СБ прогнозує падіння світового ВВП майже на 2%

Назад к разделу Финансы
Світовий банк прогнозує падіння світового ВВП у 2009 році на 1,7%.
СБ прогнозує падіння світового ВВП
СБ прогнозує падіння світового ВВП
daylife.com

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції головний економіст СБ по Росії Желько Богетіч. Говорячи про прогноз глобального економічного розвитку на 2009-2010 роки, він назвав його невтішним. За його словами, у країнах з високим рівнем доходу скорочення ВВП у 2009 році складе 2,9%, у країнах, що розвиваються, прогнозується зростання на 2,2%, але очікуються значні негативні зміни у порівнянні з попередніми прогнозами.

За словами економіста, у 2010 році можливе зростання світового ВВП на рівні 2,3%, при цьому Богетіч зазначив, що "економічний підйом можливий, але він під питанням". За прогнозом СБ, падіння світової торгівлі у 2009 році складе 6,1%, у 2010 році цілком можливе відновлення та зростання на 3,9%.

У доповіді Світового банку говориться, що поточна глобальна криза проходить з найгіршим наслідками з часів Другої світової війни. Зазначається, що з листопада 2008 року спостерігається стрімке падіння глобального попиту, торгівлі та промислового виробництва (особливо в обробних галузях), а також скорочення потоків капіталу по всьому світу.

"Це високого ступеню синхронізована глобальна криза", - сказав Богетіч. Згідно очікуванням міжнародної організації, ці тенденції продовжаться і в поточному році.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі назвав світова фінансову кризу "американським грипом, вірусом, який вразив здорове тіло" італійської економіки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь