Переключиться на мобильную версию

Черномирдін: Модернізація української ГТС без участі Росії неможлива

Назад к разделу Финансы
Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін вважає неможливою модернізацію газотранспортної системи без участі Росії. Про це він сказав в інтерв'ю виданню Известия в Украине.
Черномирдін виступив із критикою домовленостей між Україною та ЄС
Черномирдін виступив із критикою домовленостей між Україною та ЄС
Фото Тараса Бондаренка

"Не вдалося цього зробити. Якщо дійсно хочуть як краще, нехай займуться спільною роботою. Зараз вони схожі на перевізників, які не знають, скільки вантаж важить, які в нього габарити і куди його доставляти", - сказав Черномирдін.

На думку посла, газотранспортна система, яку було створено в Радянському Союзі, - це єдина система, і якщо щось трапиться в одному її місці, це одразу позначиться на іншому кінці труби.

Черномирдін підкреслив, що від контрактів, які укладаються в Росії, залежить, куди піде газ і скільки його буде. Також він зазначив, що в домовленостях щодо модернізації ГТС України також не виявилося жодної серйозної газової компанії із провідних європейських країн, таких як Італія та Німеччина.

Як повідомлялося раніше, Віктор Черномирдін виступив із різкою критикою домовленостей між Україною та ЄС.

Нагадаємо, за підсумками міжнародної конференції в Брюсселі (Бельгія) 23 березня було підписано спільну заяву між Кабінетом Міністрів і Європейською комісією.

Водночас, російська делегація покинула конференцію, оскільки її інтереси в заяві не було враховано.

Після цього Росія допустила перегляд контрактів з Україною на постачання і транзит природного газу, у випадку якщо російські інтереси не врахують при модернізації української газотранспортної системи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь