Переключиться на мобильную версию

Через кризу ринок офісної нерухомості в Україні кардинально змінився

Назад к разделу Финансы
Починаючи з IV кварталу 2008 року, під впливом економічної кризи і відповідного зниження попиту, ринок кардинально змінився - сегмент офісної нерухомості протягом одного кварталу перейшов з фази росту у фазу спаду, переступив таким чином фазу насичення, г.
Через кризу ринок офісної нерухомості в Україні кардинально змінився
Через кризу ринок офісної нерухомості в Україні кардинально змінився
free-lance.ru

Як повідомили Корреспондент.net в компанії, різке скорочення попиту на офісні приміщення на тлі введення в експлуатацію нових площ, масова відмова від попередніх договорів і поява пропозиції суборенди призвели до зростання рівня вакантності: останній на кінець грудня досяг 17-17,5% проти 1 ,5-2% на початку 2008 року.

"Ринок офісної нерухомості найближчим часом буде пропонувати цікаві можливості для орендарів, що шукають більш привабливе за ціною, в порівнянні з 2008 роком, і при цьому сучасне приміщення", - зазначив Олександр Носаченко, керуючий директор Colliers International (Україна).

За його словами, 2009 рік, імовірніше за все, може стати оптимальним часом для переїзду компанії, в основному, звичайно ж, завдяки загальноринкові зниження орендних ставок, а також наявності привабливих пропозицій від орендодавців.

Як повідомлялося, в огляді ринку нерухомості України 2009 компанії CB Richard Ellis говориться, що рівень обсягу інвестицій в нерухомість в 2009 році, наблизиться до свого історичного мінімуму.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь