Переключиться на мобильную версию

ArcelorMittal скоротить 10% персоналу у Мексиці

Назад к разделу Финансы
ArcelorMittal скоротить 10% тимчасового та постійного персоналу у Мексиці через скорочення попиту на метал, - повідомило агентство Bloomberg.
ArcelorMittal скорочуватиме персонал
ArcelorMittal скорочуватиме персонал
novinite.com

Виробництво сталі у країні зменшилося у січні на 50% порівняно із тим самим місяцем минулого року, оскільки вартість металу знизилася удвічі, - заявив представник компанії.

Нагадаємо, наприкінці листопада ArcelorMittal повідомляв про намір скоротити до 9 тис. працівників, або 3% персоналу в усьому світі.

Компанія, яка базується у Європі, нещодавно оголосила, що у зв'язку із уповільненням зростання світової економіки тимчасово скоротить виробництво на 35%, а не на 15%, як передбачалося раніше, відкладе до кращих часів розширення, перейде на режим економії та зробить спробу знизити обсяг заборгованості.

ArcelorMittal є найбільшою сталеливарною компанією світу і лідирує у всіх сегментах виробництва сталі. У 2008 році вона виробила 103,3 млн. тонн сталі, що складає близько 10% світового виробництва.

Штат компанії перевищує 326 тис. осіб, які працюють більш ніж у 60 країнах, зокрема і в Україні. Акції ArcelorMittal є на біржах Нью-Йорка, Амстердама, Парижа, Брюсселя, Люксембургу та на чотирьох біржах Іспанії (у Барселоні, Більбао, Мадриді та Валенсії).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь