Переключиться на мобильную версию

БЮТ: На зарплати шахтарям уже виділено мільярд гривень

Назад к разделу Финансы
Сьогодні зі стабілізаційного фонду, призначеного для виплати шахтарських зарплат, уже виділено перший мільярд гривень, - заявила голова парламентського комітету з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва, народний депутат від БЮТ Натал.
Королівська заявила, що гроші у державній скарбниці є
Королівська заявила, що гроші у державній скарбниці є
expert.ru
При цьому вона зазначила, що передачу грошей гальмує парламентський комітет з питань фінансів та банківської діяльності. Королівська також наголосила, що мільярд виділено тільки на заробітну плату шахтарям за статтею "на підтримку собівартості вугільної продукції".

"Гроші у державній скарбниці є. Однак відповідно до прийнятого нещодавно закону, гроші виділятимуть після схвалення двома парламентськими комітетами. Такою свого часу була вимога Партії регіонів", - говорить депутат.

Крім того, Королівська зазначила, що бюджетний комітет, очолюваний представником Блоку Литвина, "шахтарі пройшли успішно".

"Але інший комітет під керівництвом регіонала Миколи Азарова, до цього часу не схвалив ініціативи щодо виділення грошей із стабілізаційного фонду", - підкреслила нардеп від БЮТ.

Також вона сподівається, що ця проблема є технічною й буде вирішена уже наступного тижня. "Мені б не хотілося думати, що у ситуацію буде втягнено політику", - сказала нардеп.

За даними Королівської, на 1 березня усю заборгованість зі заробітної плати у державному секторі вугільної промисловості було цілком ліквідовано. Зокрема у Луганській області.

Водночас, Королівська також не виключає, що "технічні заборгованості могли бути на окремих шахтах". Вона зазначила, що припинити "халатність керівників на місцях, які намагаються перенаправляти грошові потоки" повинна спеціально створена у Кабміні комісія, яка ретельно моніторить ситуацію.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь