Переключиться на мобильную версию

АБР: Темпи росту ВВП країн Азії сповільнюються

Назад к разделу Финансы
ВВП країн Азії буде зростати в поточному році найповільнішими темпами з 1998 року, оскільки рецесія зменшує обсяги торгівлі, а на реалізацію урядових планів стимулювання потрібно більше часу, повідомляє Азіатський банк розвитку (АБР).
Темпи росту ВВП країн Азії сповільнюються
Темпи росту ВВП країн Азії сповільнюються
АР

ВВП країн Азії без урахування Японії виросте у поточному році на 3,4%, що вдвічі менше вересневої оцінки, що становила 7,2%. У наступному році очікується збільшення валового внутрішнього продукту регіону на 6%.

Інфляція, яка склала в країнах, що розвиваються, Азії 6,9% у 2008 році сповільниться до 2,4% у 2009 і 2010 роках на тлі ослаблення попиту і зниження сировинних цін, чекають економісти АБР.

Азіатські уряди оголосили про збільшення держвитрат на $ 700 млрд, про нові податкові пільги і субсидії, покликані обмежити наслідки скорочення експорту.

Нагадаємо, обсяг промислового виробництва в Японії у лютому 2009 року впав на 9,4% порівняно з січнем, а керівництво Банку Японії надало прогноз, згідно якому ВВП країни у наступному фінансовому році, який розпочнеться 1 квітня, знизиться на 2%, що стане рекордним падінням з 1945 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь