Переключиться на мобильную версию

Ліцензії для турагенцій можуть подорожчати

Назад к разделу Финансы
Міністерство культури і туризму ініціює збільшення вартості ліцензії на ведення туристичної діяльності. Про це на прес-конференції заявив міністр культури і туризму Василь Вовкун.
Туризм в Україні потребує потужних капіталовкладень
Туризм в Україні потребує потужних капіталовкладень
hurtom.com

"Ми ліцензію з туризму видаємо за 320 гривень. Такої країни немає, щоб за такі гроші видавали ліцензію ... (ми запропонували) збільшити саму ставку. Спочатку ми думали хоча б 1 500 гривень", - сказав він.

При цьому за словами міністра, за результатами обговорень, передбачувана сума збільшення вартості ліцензії знизилася до 1 тис. гривень. Вовкун повідомив, що міністерство розраховує на відрахування певного відсотку з реалізації ліцензій у спеціальний фонд, кошти з якого будуть направлятися на розвиток туризму.

"Ми зараз пропонуємо, щоб відсоток ... йшов у спецфонд і щоб з цього спецфонду ці гроші йшли на розвиток туризму", - заявив міністр.

При цьому він не уточнив, який саме відсоток з реалізації ліцензій планується направляти в спецфонд.

Вовкун зазначив, що можливе також перерахування частини коштів із зазначеного фонду в державний бюджет, за умови, що решта суми буде направлятися на розвиток туризму, оскільки ця галузь має гостру потребу в додатковому фінансуванні.


Як повідомлялося, українські туроператори прогнозують у 2009 році зниження потоків виїзного туризму з України на 30-45% в порівнянні з попереднім періодом. На думку учасників ринку, в цьому році в Україні активніше буде розвиватися в'їзний туризм.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь