Переключиться на мобильную версию

Понад 80% мобільних ввозяться в Україну незаконно

Назад к разделу Финансы
Понад 80% мобільних телефонів в Україну ввозяться незаконно. Про це повідомив керівник держпідприємства Український державний центр радіочастот Павло Слободянюк.
Скорочення обсягу ринку мобільних телефонів
Скорочення обсягу ринку мобільних телефонів
sitc.ru

За його словами, обсяг ринку мобільних телефонів скоротився у 2008 році в порівнянні із 2007 роком на 7% - до 7,9 млн апаратів.

Кількість виданих дозволів на їх ввезення в 2008 році збільшилася до 1,3 млн після введення подвійного маркування телефонів. Водночас, частка офіційно ввезених для продажу телефонів у загальних обсягах реалізації залишається невеликою, хоча і зросла в 2008 році майже вдвічі - до 16,5%.

Глава держпідприємства повідомив, що з 15 квітня розпочинається дослідна експлуатація бази даних легально ввезених мобільних телефонів. "Будь-який покупець може перевірити правомірність продажу телефону шляхом відправлення смс-повідомлення на певний номер", - сказав він.

Він нагадав, що з 28 березня імпортери протягом 10 днів після ввезення партії мобільних телефонів зобов'язані надавати Укрчастотнагляду інформацію про їх ідентифікаційні коди (IMEI) для введення в загальну базу даних.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь