Переключиться на мобильную версию

Японці здивовані інформацією про надання Україні кредиту в $ 5 млрд

Назад к разделу Финансы
У Посольстві Японії здивовані інформацією Данилишина про можливості надання Україні кредиту в $ 5 млрд.
Японці здивовані інформацією про надання Україні кредиту в $ 5 млрд
Японці здивовані інформацією про надання Україні кредиту в $ 5 млрд
Рєreuters

 У Посольстві Японії в Україні висловили здивування з приводу інформації міністра економіки Богдана Данилишина про те, що Японія розглядає питання про надання Україні кредиту, еквівалентного $ 5 млрд.
У японському посольстві повідомили, що в даний час уряд Японії це питання не розглядає.

Нагадаємо, Данилишин раніше сказав, що питання надання Україні такого кредиту розглядалося під час робочого візиту прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко до Японії 25-26 березня.

Умови кредиту, за словами міністра економіки, "навіть більш вигідні, ніж у МВФ". У свою чергу Україна, за інформацією Данилишина підготувала проект закону про скасування 13-відсоткової надбавки до мито на імпорт ряду груп товарів, зокрема автомобілів, в чому зацікавлена Японія).
Представник Посольства Японії підтвердив, що його країна дійсно зацікавлена у скасуванні надбавки до мито, хоча "це ніяк не пов'язано з будь-якою допомогою Україні".

Також він сказав, що йому "важко зрозуміти", чому в проекті закону, підготовленому в уряді, йдеться про скасування надбавки до мита на всі групи товарів, а в раніше прийнятій постанові уряду скасовані надбавки на всі товари, крім автомобілів і холодильників.

Також у Посольстві Японії повідомили, що в рамках технічної допомоги Україні Японія в кінці весни або на початку літа направить в нашу країну експерта з фінансових питань.

"Коло його завдань уточнюється, - сказав японський дипломат. - Якщо говорити в цілому, то він буде консультувати з проблем економічної кризи. Експерт буде працювати в Мінекономіки, Мінфіні та НБУ".

У той же час Данилишин повідомив раніше, що фінансові експерти прибудуть в Україну вже цього тижня "для остаточного визначення умов та напрямків використання кредиту".

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь