Переключиться на мобильную версию

Порошенко розповів про ризиковані операції банку Київ

Назад к разделу Финансы
Банк Київ здійснював невиправдано ризиковані операції на ринку нерухомості, тому введення тимчасової адміністрації у кредитно-фінансову установу є виправданим кроком, - повідомив голова Ради НБУ Петро Порошенко.
Порошенко: Банк Київ здійснював невиправдано ризиковані операції
Порошенко: Банк Київ здійснював невиправдано ризиковані операції
podrobnosti.ua

"Що стосується конкретного банку Київ, то він здійснював ризиковані операції на ринку нерухомості. На мою думку, ризик був невиправданим", - сказав він.

Так, говорить Порошенко, ризикованість ведення бізнесу призвела до необхідності відсторонення менеджменту від керування цією кредитно-фінансовою установою.

Як повідомлялося, раніше НБУ змінив тимчасового адміністратора банку Київ - починаючи із 23 березня цю посаду обіймає Віктор Мироненко замість Анатолія Степаненка.

Нагадаємо, 23 березня раптово помер виконавець обов'язків тимчасового адміністратора банку Київ Володимир Пономар.

Слід зауважити, що на даний час тимчасовий адміністратор банку Київ Анатолій Степаненко після операції перебуває у лікарні.

Також повідомлялося, що НБУ ввів тимчасову адміністрацію у банк Київ терміном на один рік із 9 лютого 2009 року.

Як повідомлялося, 13 лютого НБУ ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів банків Київ терміном на шість місяців з метою створення сприятливих умов для відновлення фінансового стану банків.

Між іншим, газета Коммерсант-Україна на початку лютого писала, що фінансові проблеми у банку Київ почалися три місяці тому, оскільки банк активно кредитував будівельні проекти, які зараз заморожено, тому банкіри не вірять в успішну санацію банку Київ.

АКБ Київ (раніше - Київщина) заснований у 1993 році. Найбільшими акціонерами банку на 1 січня 2009 року були Микола Марченко (29,2917%), Віктор Марченко (17,4641%), ВАТ Київпроект (14,9225%), ТОВ КУА Інтер Кепітал Груп (4,9444%).

Згідно із даними Нацбанку України, на 1 січня 2009 року за розміром загальних активів (4,887 млрд. грн.) банк Київ займав 39-е місце серед 182 чинних у країні банків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь