Переключиться на мобильную версию

Медведєв заявляє, що РФ не виділить Україні кредит, якщо не будуть враховані її інтереси в питаннях енергетики

Назад к разделу Финансы
Президент Росії Дмитро Медведєв заявляє, що Росія не виділить Україні кредит, якщо не будуть враховані її інтереси в питаннях енергетики.
РФ не виділить Україні кредит, якщо не будуть враховані її інтереси в питаннях енергетики
РФ не виділить Україні кредит, якщо не будуть враховані її інтереси в питаннях енергетики
korrespondent.net/business/790068

Про це він сказав сьогодні на спільній прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні, що транслювалася в прямому ефірі російським інформаційним каналом Вести.

"Якщо наші українські партнери вважають для себе правильним продовжити цей діалог без участі Росії, ми, звичайно, для себе робитимемо певні висновки - і вони були зроблені. Я маю перенесення міжурядових консультацій РФ і України і ухвалення інших рішень, про які просять нас українські колеги", - сказав Медведєв.

"Українські колеги просять нас багато про що – грошей просять дати, наприклад. Як же можна давати в такій ситуації гроші, якщо ми не можемо домовиться щодо одного з істотних питань. Все це враховуватимемо", - наголосив Президент Росії.

Як повідомлялося, 23 березня на конференції в Брюсселі Україна підписала з Євросоюзом спільну декларацію, що стосується модернізації газотранспортної системи.

У відповідь російська делегація залишила інвестиційну конференцію, заявивши, що Росію, по суті, виключили з обговорення цього важливого питання.

Офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Андрій Нестеренко заявив, що підписана 23 березня в Брюсселі декларація про модернізацію української газотранспортної системи є недружнім кроком стосовно Росії з боку України і ЄС.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь