Переключиться на мобильную версию

Ъ: Українські підприємства модернізують ГТС

Назад к разделу Финансы
Вітчизняні машинобудівельники мають найбільші шанси укласти контракти на модернізацію газотранспортної системи вартістю $ 1,43 млрд, пише газета Коммерсантъ-Україна.
Українські підприємства модернізують ГТС
Українські підприємства модернізують ГТС
1tv.ru

Про те, що обладнання для модернізації української газотранспортної системи (ГТС) Укртрансгаз (управляє ГТС) має намір купувати в українських виробників, стало відомо з меморандуму, який підписано Мінпаливенерго, Укртрансгазом, Укргазпроектом, Сумським НВО ім. Фрунзе, Зоря-Машпроектом та Українським нафтогазовим інститутом, пише видання.

Мінпаливенерго в ньому визнає, що українські виробники "здатні в повному обсязі задовольнити потреби української ГТС", а Укртрансгаз із урахуванням позитивного досвіду експлуатації називає їх "найбільш імовірними постачальниками".

Прес-секретар Укртрансгазу Інна Коваль підтвердила факт підписання меморандуму, але від більш докладних коментарів відмовилася.

Джерело в Нафтогазі пояснило, що меморандум відображає уподобання Укртрнасгазу по купівлі устаткування, а його постачальників визначать в ході відкритого тендера, в якому зможуть взяти участь європейські і японські компанії.

Крім того, залучаючи до модернізації українських виробників, Мінпаливенерго отримає додаткову можливість наповнення бюджету та збільшення ВВП країни, вважає незалежний аналітик Кирило Чуйко. А аналітик ІГ Сократ Михайло Сальников вважає, що, якщо у виробників обладнання буде замовлення на $ 1,43 млрд, це дозволить отримати до $ 400 млн більше податкових надходжень, ніж при імпорті, зазначає газета.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь