Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Ціна нафти продовжує знижуватися

Назад к разделу Финансы
Учора котирування сирої нафти показали чергове зниження на посиленні очікувань збільшення запасів нафти і пального внаслідок продовження падіння попиту на пальне в США.
Ціна золота в першому кварталі 2009 року зросла до 919,5 дол за унцію
Ціна золота в першому кварталі 2009 року зросла до 919,5 дол за унцію
news.1plus1.ua

Сьогодні торги сирою нафтою проходять у діапазоні 48-49 доларів за барель.

Як стверджує фінансовий аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат, у випадку підтвердження очікувань про зростання запасів нафти і спаді попиту на пальне у США, ціна на сиру нафту повинна продовжити падіння.

"Проте, існує ймовірність того, що макроекономічна статистика США за березень покаже деяке поліпшення, що може спровокувати зростання ціни сирої нафти у квітні", - прогнозує експерт.

Ціна золота у вівторок продемонструвала незначне зростання на очікуване ослаблення долара, який вчора впав відносно євро на 0,8%.

У підсумку ціна золота в першому кварталі 2009 року продемонструвала зростання на 4,2% до 919,5 долара за унцію, що є найбільшим квартальним зростанням за останній рік, нагадує Шкурпат.

Сьогоднішні торги золотом проходять у діапазоні 915-925 доларів за унцію.

"Ослаблення долара повинно сприяти зростанню попиту на золото як інструменту збереження вартості. Однак, у випадку поліпшення макроекономічної ситуації в США за підсумками березня зростання котирувань акцій на світових фондових ринках може продовжитися, що буде сприяти скороченню попиту на золото і зниження його ціни", - вважає аналітик.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь