Переключиться на мобильную версию

ПФТС: Спад активності неминучий

Назад к разделу Финансы
У середу, 1 квітня, по ситуації на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли на біржі ПФТС угоди, зафіксовано різнонаправлений рух, повідомляє FundMarket.
ПФТС: Спад активності неминучий
ПФТС: Спад активності неминучий
reuters

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) підріс на 0.29%, досягши рівня в 20,54 пункту. У той же час, за розрахунками ГК ТАСК, індекс ПФТС піднявся на 0,85% - до 226,51 пункту.

Після кількох днів активності на біржі сьогоднішні торги почалися більш ніж спокійно. До середини дня на ринку скоєно всього 12 угод на загальну суму трохи менше 800 тис. гривень.

Спад активності цілком зрозумілий, як і раніше, сильних факторів для зростання або падіння немає, а початок ж нового календарного періоду завжди обіцяє відсутність гравців на ринку.

Піднялися акції ВАТ Сумське машинобудівне НВО ім. Фрунзе (ПФТС: SMASH) на 1.23%, а також Західенерго (ПФТС: ZAEN) на 4% в 9 угод на суму 734 тис. гривень.

Начальник аналітичного департаменту ГК ТАСК Андрій Шевчишин відзначив, що активність по Західенерго на ПФТС аналогічна тій, з якою в цього ж емітента проходять торги на Українській біржі. "В іншому, в розріз з негативною динамікою світових фондових майданчиків, а також негативом по вчорашніх антикризових рішеннях, ринок показує помірний ріст - спекулятивний ріст без підтримки", - відзначив експерт.

У той же час, знизилися акції одного лише ВАТ Укртелеком (ПФТС: UTEL), на 0,24%.

Серед важливих українських новин слід виділити затвердження Парламентом виборів Президента на 25 жовтня. Додатковим важливим аспектом в роботі Ради сьогодні буде ухвалення антикризового закону, який призначений для задоволення вимог МВФ на надання Україні кредиту.

Експерти Драгон Ессет Менеджмент очікують, що сьогодні на ринку продовжиться консолідація на поточних цінових рівнях, оскільки політики починають черговий етап обговорення законопроектів, прийняття яких вимагає МВФ. На їхню ж думку, обсяги торгів повинні нормалізуватися у зв'язку з початком нового місяця.

На локальному борговому ринку знову повна відсутність активності, відзначає трейдер ІК Phoenix Capital Іван Хоменко. На його думку, на ринку українських Євробондів спостерігається помірний попит на найбільш надійні корпоративні видання. Суверенні папери торгуються на вчорашньому рівні.

Американські фондові індекси за підсумками торгів 31 вересня закрилися в невеликому плюсі на тлі оптимізму інвесторів щодо ситуації в банківському секторі.

Dow Jones виріс на 1,16% до 7609 пунктів.

S & P 500 піднявся на 1,31% до 798 пунктів.

Nasdaq виріс на 1,78% до 1529 пунктів.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь