Переключиться на мобильную версию

Вінський: Мінтранс підготував інвестпроектів на 80 млрд грн

Назад к разделу Финансы
Загальна вартість підготовлених Міністерством транспорту та зв'язку України інвестиційних проектів становить 80 млрд грн, повідомив міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський.
Загальна вартість підготовлених Мінтрансзв'язком інвестпроектів становить 80 млрд грн – Вінський
Загальна вартість підготовлених Мінтрансзв'язком інвестпроектів становить 80 млрд грн – Вінський
news.ru

"Ми ведемо предметну розмову, маємо пакет більше 200 інвестиційних пропозицій на загальну суму близько 80 млрд грн. Я думаю, буде ще більша цифра звучати. Але це інвестиції не одного року, це програма декількох років", - розповів Вінський.

За його словами, все це буде відбуватися, в залежності від того, чи знайдеться ресурс у потенційного інвестора. У той же час міністр не назвав суму інвестицій, на які міністерство розраховує в 2009 році.

"Я не ставив би так питання - тому що, на жаль, світова криза негативно впливає на те, щоб інвестори вкладали свої кошти. Це велика проблема, тому я б не став загадувати зараз", - відзначив він.

При цьому Вінський переконаний, що бюджетні вкладення в розвиток галузі необхідно мінімізувати за рахунок збільшення інвестицій.

"Одним із методів боротьби із кризою є залучення інвесторів і будівництво інфраструктури, адже це дає можливість запустити виробничий процес за рахунок інвестиційних коштів. Тому головним відповіддю на кризу має бути запуск інвестпроектів", - сказав він.

Раніше сьогодні повідомлялося, що Світовий банк і ЄБРР планують виділити Укрзалізниці $ 600 млн у 2009-2010 роках.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь