Переключиться на мобильную версию

Кабмін розпочне програму рекапіталізації з двох банків

Назад к разделу Финансы
Кабмін розпочне програму рекапіталізації кредитно-фінансових установ за рахунок коштів державного бюджету із двох банків, - повідомляють у Міністерстві економіки.
Невдовзі розпочнеться програма рекапіталізації
Невдовзі розпочнеться програма рекапіталізації
podrobnosti.ua
"Уже найближчим часом уряд викупить не менше, ніж 50% плюс 1 акцію та капіталізує перші два комерційні банки і розпочне процес їхнього оздоровлення", - вказано у повідомленні з посиланням на главу Мінекономіки Богдана Данилишина.

За його словами, першими це відчують вкладники, яким почнуть повертати гроші із депозитних рахунків.

"Острівець за острівцем ми відновимо нормальну роботу банківської системи і подолаємо кредитний колапс", - заявив міністр економіки.

Нагадаємо, раніше керівник головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату президента України Роман Жуковський заявив, що закладених у держбюджеті-2009 44 млрд. грн. вистачить на рекапіталізацію усіх банків, що цього потребують.

Як повідомлялося, раніше голова НБУ Володимир Стельмах заявив, що Кабінет міністрів повинен вирішити, які із 38 комерційних банків будуть рекапіталізовані.

Нагадаємо, залучити допомогу держави планують Укрпромбанк, банк Надра, Родовід Банк, Укргазбанк, банк Фінанси та Кредит (всі - Київ) та Імексбанк (Одеса).
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь