Переключиться на мобильную версию

Київська влада придбає додаткові поїзди для організації столичного залізничного сполучення

Назад к разделу Финансы
КМДА планує в нинішньому році закупити додаткові електропоїзди для організації повідомлення по залізничному кільцю в столиці.
Київська влада придбає додаткові поїзди для організації сполучення по залізничному кільцю в столиці
Київська влада придбає додаткові поїзди для організації сполучення по залізничному кільцю в столиці
segodnya.ua

Як повідомив сьогодні перший заступник гендиректора Укрзалізниці Микола Луханін, рух буде організовано між станціями Видубичі, Караваєві дачі, Київ-Московський, Київ-Волинський, Київ-Дніпровський.

"Туди буде організований під'їзд автотранспорту, щоб вивезти пасажиропотік. Це дозволить розвантажити метро та центр міста", сказав Луханін.

Він також повідомив, що Укрзалізниця вже провела необхідний ремонт платформ і встановила турнікети на зазначених станціях.

Зазначений проект буде реалізовано в рамках підготовки до Євро-2012, повідомляють у міськадміністрації. До 2012 року КМДА повинна закупити 8 електропоїздів, які будуть працювати в режимі метро. У наступні роки також планується збільшити кількість рухомого складу на кільцевий маршрут до 16, потім до 28 поїздів.

За словами Миколи Луханіна, пасажирські електропоїзда необхідного типу в Україні виробляє Луганськтепловоз. Вартість одного електропоїзда складає 50 млн грн.

Нагадаємо, що в лютому нинішнього року, Київська міська державна адміністрація провела переговори з Південно-Західною залізницею про запуск електричного залізничного транспорту по окружній дорозі для розвантаження метрополітену.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь