Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз висунув облгазам майже 200 позовів на 2, 7 млрд. грн.

Назад к разделу Финансы
Юридичний департамент дочірньої компанії НАК Нафтогаз, Газ України, з початку поточного року висунув до господарських судів 197 позовів зі стягнення заборгованості на загальну суму 2,705 млрд. грн., повідомило джерело в уряді.
Нафтогаз висунув облгазам майже 200 позовів на 2, 7 млрд. грн.
Нафтогаз висунув облгазам майже 200 позовів на 2, 7 млрд. грн.
Корреспондент.net

Так, за даними джерела, до судів направлено 68 позовів про стягнення з підприємств з газопостачання і газифікації (облгазів) на користь Газу України 1,356 млрд. грн., а також 112 позовів зі стягнення з теплопостачаючих підприємств 1,256 млрд. грн. і 17 позовів зі стягнення 93 млн. грн. з інших суб’єктів господарювання.

Як повідомляється, при цьому загальна сума заборгованості включає 700 млн. грн. штрафних і фінансово-господарських санкцій, уточнив співрозмовник агентства.

Нагадаємо, на початку лютого прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко піддала різкій критиці діяльність облгазів, що мають величезні борги перед НАК Нафтогаз України. "Ми не терпітимемо мільярдні заборгованості", - заявила тоді прем’єр.

Нагадаємо також, що 4 лютого прем’єр заявила, що уряд має намір звернутися до судів з приводу початку процедури банкрутства облгазів і обленерго, які мають заборгованості за поставлений їм газ.

Не дивлячись на заборгованість теплокомуненерго і облгазів, НАК Нафтогаз України обіцяє своєчасно і в повному обсязі сплатити Газпрому гроші за поставлений у лютому газ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь