Переключиться на мобильную версию

Продажі автомобілів у США знизилися на 37%

Назад к разделу Финансы
Авторинок США продовжив падіння в березні 2009 року, проте на відміну від попередніх місяців останні дані щодо продажу автомобілів в США не справили на фахівців настільки гнітюче враження і навіть викликали оптимізм.
Зниження продажу автомобілів
Зниження продажу автомобілів
АР

За даними дослідницької компанії Autodata, у березні ц.р. американці придбали 857,7 тис. нових автомобілів, що на 37% менше, ніж показник березня 2008р. - 1,36 млн машин.

Водночас, у порівнянні з попереднім місяцем продажі автомобілів в США зросли майже на 25%, перевищивши типовий для цього сезону показник зростання у 20%, передає Associated Press.

Продажі найбільшого в світі автовиробника - японської Toyota Motor Corp. в США у березні впали на 39% у порівнянні з показником березня 2008 року. Американський автоконцерн General Motors, Ford і Chrysler реалізували минулого місяця відповідно на 45%, 41% і 39% автомобілів менше в порівнянні із показниками річної давності.

І тим не менше, всі ці результати виявилися кращими від прогнозів.

Відносно непогані підсумки минулого місяця для автомобільного ринку США пояснюються дією стимулюючих заходів, які автовиробники почали приймати для залучення клієнтів. Мова йде насамперед про безпрецедентні знижки. У результаті продажу автомобілів у США, що показано в березні ц.р., перевершили похмурі очікування аналітиків і викликали надію на початок відновлення ринку.

Нагадаємо, продажі нових легкових автомобілів в Україні у лютому скоротилися в 4,6 рази (на 78,3%) у порівнянні з лютим 2008 року - до 10,902 тис одиниць.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь