Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз допоможе Молдові відремонтувати газопровід

Назад к разделу Финансы
Сьогодні група фахівців ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України відбула до Молдови для надання технічної допомоги і проведення аварійно-відновлювальних робіт на магістральному газопроводі Ананьєв-Тирасполь-Ізмаїл, на якому 1 квітня сталася аварія.
Нафтогаз направив до Молдови фахівців для надання допомоги в ліквідації аварії на газопроводі
Нафтогаз направив до Молдови фахівців для надання допомоги в ліквідації аварії на газопроводі
lenta.ru

Про це  повідомили у прес-центрі НАК Нафтогаз України.

У повідомленні наголошується, що керівництво АТ Молдовагаз звернулося безпосередньо до української сторони з проханням посприяти у виконанні зварювальних робіт із залученням фахівців ДК Укртрансгаз.

До Молдови була відправлена бригада лінійно-експлуатаційної служби Одеського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів, яке безпосередньо співробітничає з молдавськими і придністровськими газотранспортниками.

Передбачається, що ремонтні роботи триватимуть приблизно 3 дні.

Нагадаємо, 1 квітня о 5.55 за київським часом до Об’єднаного диспетчерського управління ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України надійшло повідомлення про аварію на магістральному газопроводі Ананьєв-Тирасполь-Ізмаїл (діаметр 1200 мм) на території Придністровської республіки.

Зараз транзит газу у напрямі країн Балканського регіону - Румунія, Болгарія, Туреччина, Греція і Македонія - становить до 36 млн. куб. м на добу. Повністю обсяги транзиту газу планується відновити після ремонту пошкодженої ділянки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь