Переключиться на мобильную версию

Київрада віддала територію заводу Вулкан під забудову

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 3 квітня, повідомляється, що Київська міська рада на засіданні сесії 2 квітня прийняла рішення передати в довгострокову оренду 28 га території заводу Вулкан ЗАТ НЕО ВІТА для будівництва та обслуговування житлово-офісного торговельного комплексу.
Київрада віддала територію заводу Вулкан
Київрада віддала територію заводу Вулкан
Сегодня

Проект рішення підтримали 62 депутати міськради. Землю передано на 25 років.

У пояснювальному документі зазначається, що на земельній ділянці, яку передано НЕО ВІТА в довгострокову оренду на 25 років, розташовано майновий комплекс Завод Вулкан, повідомляють у Київській міськраді. Згідно із цим документом, ТОВ Завод Вулкан є замовником реалізації інвестиційного проекту, а ЗАТ НЕО ВІТА - безпосереднім інвестором.

Таким рішенням депутати дали згоду на внесення змін у Генплан розвитку столиці, а також до Програми зеленої зони Києва, які передбачають виключення земельної ділянки площею 0,24 га із переліку озеленених територій, резервних для розвитку мережі зелених насаджень міста загального користування, і віднесення її до території громадської забудови, повідомляють у КМДА.

Нагадаємо, вчора, 2 квітня, Київрада на засіданні сесії прийняла рішення скасувати передачу в оренду компаніям-забудовникам 31 земельної ділянки під забудову.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь