Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Золото падає в ціні

Назад к разделу Финансы
Ціна золота вчора продемонструвала значне зниження, відреагувавши на зростання фондових ринків падінням попиту на золото як безпечний актив.

Сьогоднішні торги золотом проходять у діапазоні 900-910 доларів за унцію.

На думку фінансового аналітика Astrum Investment Management Олександра Шкурпата, поведінка ціни золота сьогодні буде залежати від цінової динаміки на світових фондових ринках.

"У разі покращення статистичних даних реальної економіки США та ЄС, ми очікуємо ріст котирувань акцій і, відповідно, скорочення попиту на золото, що може призвести до подальшого зниження його ціни", - прогнозує він.

Під час вчорашніх торгів сирою нафтою котирування продемонстрували значне зростання на 8,8%, впритул підібралася до позначки 53 доларів за барель на очікуваннях відновлення попиту на нафту в результаті колективних дій країн Великої двадцятки, зазначає експерт.

Водночас Шкурпат вважає, що все-таки зростання могло бути більшим, якщо б не заява голови Міжнародної Енергетичної Асоціації (IEA) про те, що організація у даний момент переглядає прогноз попиту на сиру нафту в 2009 році у бік зниження.

Сьогоднішні торги сирою нафтою проходять вже з пониженням котирувань у діапазоні 51,5-52,5 дол за барель.

"На нашу думку ціна сирої нафти в підсумку може стабілізуватися вище позначки 50 дол за барель і навіть продемонструвати зростання, за умови переважання на ринку очікувань відновлення світового економічного зростання", - коментує аналітик.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь