Переключиться на мобильную версию

НБУ проведе чергові валютні аукціони 8 та 10 квітня

Назад к разделу Финансы
Національний банк України оголосив проведення 8 та 10 квітня 2009 року аукціонів з продажу іноземних валют за гривні.
Мінімальна сума заявки складає 50 тис. доларів, - йдеться у повідомленні НБУ.

Іноземна валюта, по якій укладатимуть угоди на аукціонах: долари.

Метою продажу іноземної валюти є задоволення потреб клієнтів банків - фізичних осіб - резидентів, а також фізичних осіб - резидентів - суб'єктів підприємницької діяльності (малий бізнес), які зумовлені необхідністю погашення ними заборгованості за кредитами, отриманими в іноземній валюті.

Банки здійснюють купівлю іноземної валюти для забезпечення виконання фізичними особами та підприємцями платежів за кредитними угодами (включаючи прострочену заборгованість).

Дозволяється купівля уповноваженими банками іноземної валюти для дострокового погашення клієнтами заборгованості за кредитними угодами. Загальна сума купівлі іноземної валюти, включаючи суму для дострокового погашення за однією угодою, не може перевищувати 50 тис. доларів.

Невикористану за призначенням іноземну валюту на суму, що перевищує 1 тис. доларів, банк зобов'язаний продати Нацбанку. Залишок іноземної валюти у розмірі до 1 тис. доларів може бути використано банком на інші цілі.

Як повідомлялося, з початку березня 2009 року Національний банк України провів п'ять цільових валютних аукціонів. На них було продано банківським установам 227,02 млн. доларів по єдиному курсу 7,8 грн. за долар.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь