Переключиться на мобильную версию

У Єврокомісії здивовані реакцією Росії на договір України та ЄС щодо ГТС

Назад к разделу Финансы
В Єврокомісії здивовані негативною реакцією Росії на підписання між ЄС та Україною угоди про модернізацію української газотранспортної системи, заявив в ефірі радіостанції ЕхоМоскви голова Генерального директорату Єврокомісії з зовнішніх зв'язків Енеко Л.
У Єврокомісії здивовані реакцією Росії на договір України та ЄС щодо ГТС
У Єврокомісії здивовані реакцією Росії на договір України та ЄС щодо ГТС
reuters

"І ми були дещо здивовані настільки енергійною реакцією російської влади. Це не повинно було мати якісь негативних наслідків. Так, Росія експортує газ, і Росії теж потрібна надійно транзитна система, яка функціонує ", - сказав Ландабуру.

За його словами ЄК про це говорила паралельно з переговорами, оскільки було необхідно забезпечити оптимальні умови транзиту через Україну.

"Україна - це суверенна країна, і вона, так само, як і Росія, має право контролювати свої газотранспортні мережі", - констатував голова Генерального директорату Єврокомісії з зовнішніх зв'язків.

При цьому він додав, що "тому цілком природно, що ми обговорюємо з Україною, як найкращим чином забезпечити транспортування газу через її територію".

Нагадаємо, після переговорів з канцлером ФРН в Берліні Ангелою Меркель президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що продовження Україною діалогу з ЄС щодо реконструкції газотранспортної системи без участі РФ може відбитися на наданні Москвою фінансової допомоги Києву.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь