Переключиться на мобильную версию

Банкір: Коливання на міжбанку мають ситуативний характер

Назад к разделу Финансы
Начальник казначейського управління ПУМБ Олексій Савченко припускає, що новини від НБУ (прийняття регулятором нової постанови щодо валютної позиції) можуть підштовхнути гривню до легкого зміцнення.

"Діапазон 8,20 - 8,30 - цілком прийнятний робочий діапазон. Давно вже ринок так довго не стояв на одному місці", - пояснив банкір.

При цьому Савченко також наголосив на тому, що торги на міжбанку, як і раніше, відбуваються мляво. "Можна говорити про деяке зміцнення гривні і зміщення рівня опору із 8,25 - 8,30 до 8,20 - 8,22", - говорить він.

Водночас, відповідаючи на запитання, чим викликано мінімальні коливання, які спостерігалися на валютному ринку, начальник казначейського управління ПУМБ сказав, що ці коливання мають ситуативний характер - коли деякі банки визначаються з купівлею або продажем пізніше від часу активних торгів.

"Наші банки повинні переосмислити це нововведення та обрати стратегію, яка дозволить їм, з одного боку, уникнути непорозумінь з регулятором у частині виконання нормативів щодо валютної позиції, з іншого боку, не допустити зниження рівня власної валютної ліквідності", - сказав він.

Нагадаємо, 2 квітня торги на міжбанківському валютному ринку завершилися в діапазоні 8,185-8,247 грн за долар.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь