Переключиться на мобильную версию

Moody's знизило рейтинг Газпрому

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 3 квітня, міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service сьогодні знизило рейтинг ВАТ Газпром і його незабезпечених боргових зобов'язань з А3 до Вaa1, повідомило агентство.
Moodyзнизило рейтинг Газпрому
Moodyзнизило рейтинг Газпрому
reuters
Як повідомляється, прогноз за рейтингом встановлено стабільний.

Пониження рейтингу пов'язане з тим, що економічні умови, які впливають на фінансове становище Газпрому, багато в чому збігаються з факторами, що визначають економічний стан РФ.

Так, сказано в повідомленні Moody's, зміни цін на нафту і газ, а також зміна стану російської економіки мають однакове вплив на рейтинги Російської Федерації й ВАТ Газпром.

У той же час агентство вважає, що рейтинг Газпрому не може бути вище рейтингу РФ, присвоєного раніше на рівні Ваа1.

Між тим, зниження рейтингу емітента та його незабезпечених боргових зобов'язань не пов'язане з підвищенням ризиків у кредитному портфелі Газпрому. Також Moody's не вважає, що відбулися якісь зміни в здатності РФ надати підтримку газового холдингу в разі потреби.

"Стабільний прогноз за рейтингом Газпрому також був присвоєний відповідно до прогнозу за рейтингом РФ, у зв'язку з високою залежністю між факторами, які викликають зміну рейтингів даних сторін.

Нагадаємо, що чистий прибуток Газпрому за російськими стандартами бухгалтерського обліку (РСБО) в 2008 року скоротилася в порівнянні з 2007 роком у 2 рази і склала 173 млрд руб.

При цьому в IV кварталі минулого року компанія одержала чистий збиток у розмірі 259,87 млрд руб. За підсумками січня-вересня 2008 року чистий прибуток Газпрому становила 432,89 млрд руб.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь