Переключиться на мобильную версию

Київська влада на місяць відкладає підвищення тарифів на ЖКГ

Назад к разделу Финансы
КМДА прийняла рішення відкласти на місяць заплановане підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
КМДА відкладає підвищення тарифів на ЖКГ
КМДА відкладає підвищення тарифів на ЖКГ
domex.ru

Як повідомив виконуючий обов'язки голови КМДА Анатолій Голубченко, міськдержадміністрація прийняла рішення перенести підвищення тарифів для населення з травня на червень, а на компослуги для юридичних осіб - з квітня на травень.

"Ми вивчаємо ситуацію ... Ми затримуємо на місяць підвищення, щоб вивчити ситуацію ... на місяць - це мінімум. Але це не означає, що це не відтягнеться ще", сказав Голубченко, пояснивши, що все залежатиме від ситуації з доходами, як юридичних осіб , так і населення Києва.

Підвищення тарифів для населення в даний момент, за словами Голубченка, неможливо через падіння доходів городян і зростання заборгованостей по заробітній платі. При цьому Голубченко підкреслив, що у випадку посилення тенденцій падіння доходів населення підвищення тарифів може не відбутися навіть у перенесені терміни.

Голубченко: Для нас не є первинним підвищення надходжень будь-якою ціною, тому ми затримуємо підвищення тарифів, щоб знати, чи зможуть кияни їх платити

Голубченко також запевнив, що для столичної влади не є першочерговим забезпечення за будь-яку ціну доходів АЕК Київенерго або ВАТ Київводоканал.

"Для нас не є первинним підвищення надходжень будь-якою ціною, тому ми затримуємо підвищення тарифів, щоб знати, чи зможуть кияни їх платити", - зазначив Голубченко.

Як повідомлялося раніше, 26 березня, робоча група міськради Києва з вивчення тарифної політики вважає за необхідне поетапно підвищити тарифи на гаряче і холодне водопостачання, водовідведення та опалення у 1,96-3,18 рази.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь