Переключиться на мобильную версию

Переговори про покупку Sun Microsystems корпорацією IBM зупинені

Назад к разделу Финансы
За неофіційними даними, переговори про покупку одним зі світових лідерів в області комп'ютерної техніки та комп'ютерних послуг International Business Machines (IBM) Corp. американської софтверної компанії Sun Microsystems Inc. зупинені.
Sun Microsystems незадоволена запропонованою ціною - джерело
Sun Microsystems незадоволена запропонованою ціною - джерело
businessweek.com

Як повідомляє джерело, близьке до переговорного процесу, Sun Microsystems незадоволена запропонованою ціною в розмірі 9,4 долари за акцію, передає Reuters. Він також додав, що невідомо, чи будуть продовжені переговори.

3 квітня з'явилися також неофіційні дані про те, що переговори про покупку IBM Sun Microsystems знаходяться на завершальному етапі.

18 березня в американських ЗМІ з'явилася інформація про початок переговорів між IBM і Sun Microsystems. Передбачається, що сума угоди могла скласти, як мінімум, 6,5 млрд доларів готівкою.

Повідомлялося також, що за останні місяці пропозицію про придбання Sun було зроблено кільком великим високотехнологічним компаніям, включаючи одного з найбільших у світі виробників ПК Hewlett-Packard Co., та вони відхилили цю пропозицію.

Чистий прибуток IBM у 2008 році зріс на 12,4% - до 12,33 млрд доларів у порівнянні з 10,42 млрд доларів, отриманими в 2007 році. Виручка компанії за звітний період збільшилася на 4,9% - до 103,63 млрд доларів у порівнянні з 98,79 млрд доларів у 2007 році.

Раніше повідомлялося, що компанія IBM Corp. планує скоротити приблизно 5 тисяч робочих місць у США. Це більше 4% від загальної чисельності співробітників компанії у Сполучених Штатах (115 тисяч людей).

Чистий збиток Sun Microsystems у I півріччі 2008-2009 фінансового року, що завершився 28 грудня 2008 року, склав 1,89 млрд доларів проти прибутку у розмірі 349 млн доларів за аналогічний період роком раніше. Виручка Sun за I півріччя 2008-2009 фінансового року знизився на 23% і склала 2,55 млрд доларів у порівнянні з 3,31 млрд доларів, отриманими за аналогічний період роком раніше.

Sun Microsystems Inc. - американська високотехнологічна компанія, заснована в 1982 році. Компанія є одним з найбільших виробників програмних засобів. Представництва Sun Microsystems знаходяться більш ніж у 100 країнах. Sun Microsystems належать такі торгові марки, як Sun logo, Solaris, Java і Network is the Computer.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь