Переключиться на мобильную версию

Опитування: Інфляція найбільше турбує українців

Назад к разделу Финансы
Дві третини українців схвильовані темпам зростання інфляції в Україні і зростанням цін. Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного протягом першого кварталу 2009 року компанією GFK Ukraine за замовленням The PBN Company.
Інфляція найбільше непокоїть українців
Інфляція найбільше непокоїть українців
novoskop.ru

Як повідомили Кореспондент.net  у PBN Company, стурбованість зростанням інфляції однаково висока у центральних і східних регіонах України (67%) і дещо нижча серед респондентів західних регіонів (49%).

Варто зазначити, що за даними Держкомстату споживча інфляція в Україні за 2008 рік склала 22,3%, тоді як індекс споживчих цін з грудня 2008 по січень 2009 року зростав приблизно на 2% щомісячно.

"Результати не є оптимістичними, враховуючи економічну кризу, і той факт, що інфляція, зростання цін і криза державного управління зайняли провідне місце у дослідженні, свідчить про те, що більшість українців не задоволені економічною політикою уряду, яка, якби була належним чином впроваджена, могла б, безумовно, зменшити інфляцію і зупинити зростання цін ", - зазначив старший віце-президент і керуючий директор The PBN Company Мирон Василик.

В цілому, результати дослідження показали, що проблеми, які більш за все непокоять українців в кінці 1-го кварталу 2009 року, обумовлені економічними чинниками і державним управлінням:

1) інфляція і зростання цін - 61%;

2) криза державного управління і безлад в країні - 50%;

3) нестабільний курс гривні - 36,4%;

4) безробіття - 35%;

5) брак грошей, аби жити гідно, - 35%;

6) байдужість влади до проблем громадян - 32%;

7) спад виробництва - 30%.

Дослідження охопило 1000 українців (доросле населення), серед яких 45,2%, - жінки, а 54,8% - чоловіки; 52,8% - працевлаштовані, 9,3% - безробітні, 26,8% - пенсіонери і 7,9% - студенти. Серед опитаних 26,8% мають вищу освіту, 22,6% - середню спеціальну освіту і 29,8% - повну середню освіту. Похибка  вибірки складає 3%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь