Переключиться на мобильную версию

Дело: Wizz Air підвищує ціни

Назад к разделу Финансы
Авіакомпанія Wizz Air, яка вийшла на український ринок 9 місяців тому, відмовляється від демпінгу. Перевізник різко підвищив ціни на свої послуги, пише газета Дело.
Wizz Air підвищує ціни
Wizz Air підвищує ціни
wikimedia.org

Раніше середня вартість перельоту в одну сторону на внутрішніх рейсах складала 79 гривень без податків і зборів. Тепер вона зросла до 149 гривень. Крім того, компанія ввела додаткові надбавки при оплаті квитків. Збір за послугу при оплаті пластиковою карткою зріс в півтора рази - до 50 гривень, повідомляє газета.

Також додаткові 25 гривень доведеться викласти клієнтам, які перераховують гроші через банк. Перевезення багажу теж подорожчає. Замість 74 гривень пасажиру за провіз валізи доведеться заплатити 100 гривень.

Як зазначає видання, фактично ціни Wizz Air зрівнялися з тарифами інших перевізників. Наприклад, вартість квитка в обидва кінці за найбільш популярним маршрутом Київ - Сімферополь влітку складе близько 1050 гривень. Для порівняння, аналогічні пропозиції від авіакомпанії АероСвіт і МАУ в цьому сезоні складуть 1070 і 1510 гривень відповідно.

Із приходом Wizz Air в Україну в травні минулого року міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський заявляв, що тепер літати можна буде у 2-3 рази дешевше. Спочатку заявлена компанією середня вартість квитка до 79 гривень справді виправдовувала надії пасажирів, але не конкурентів. Адже така тарифна політика фактично була демпінгом, який спрямовано проти найбільших українських авіакомпаній - Аеросвіт та МАУ, аналізує ситуацію видання.

Тепер же Wizz Air підвищує вартість не тільки внутрішніх, але й закордонних перельотів, які він фактично відкрив на початку цього року. Мінімальний тариф, який можна знайти на рейс в Кельн (Західна Німеччина), становитиме 499 гривень. У найпопулярніші дні він досягає 1199 гривень. Таким чином, тур туди-назад коштуватиме пасажиру до 2650 гривень.

"Не можна сказати, що ми піднімаємо ціни - ми корегуємо їх у зв'язку зі зростанням курсу долара та аеропортових зборів", - заявила в інтерв'ю газеті керівник проектів компанії PBN Христина Косоноцька, що представляє інтереси Wizz Air Ukraine.

Директор Центру економічного та політичного аналізу Олександр Кава пояснює, що в доларовому еквіваленті ціни на обслуговування в аеропортах залишилися колишніми. При обліку девальвації гривні ціни на обслуговування за кордоном для українських перевізників дійсно змінилися пропорційно росту курсу долара і євро.

Раніше повідомлялося, що компанія Wizz Air Україна планує відкрити влітку 2009 року напрямок Сімферополь-Москва і почати польоти з Києва в Брюссель (Бельгія), Ейндховен (Голландія), Мілан (Італія), Рим (Італія).


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь