Переключиться на мобильную версию

Світовий банк погіршив свій прогноз падіння ВВП України

Назад к разделу Финансы
Світовий банк прогнозує падіння ВВП в Україні в 2009 році у розмірі 9% у порівнянні з 2008 роком, повідомив старший економіст СБ в Україні Руслан Піонтковський.
СБ прогнозує падіння ВВП України
СБ прогнозує падіння ВВП України
leopolis.lviv.net

Зазначимо, в кінці грудня минулого року він озвучив більш оптимістичний прогноз банку, відповідно до якого, спад в цьому році оцінювався у 4%, інфляція - у 13,6%.

Піонтковський також зауважив, що у 2010 році прогнозується зростання ВВП на 1% і поступовий вихід на зростання ВВП на 4-5% на рік. "Ми очікуємо, що вихід на такі темпи зростання в економіці буде досягнуто у 2012", - сказав він.

Водночас, за прогнозом СБ, споживча інфляція в Україні у 2009 році зросте на 16,4%, у 2010 році її зростання сповільниться до 10% і в 2011 - до 8%.

Крім того, Піонтковський зазначив, що СБ погіршив свій прогноз по Україні у зв'язку з погіршенням глобального макроекономічного прогнозу, відповідно до якого падіння світового ВВП у 2009 році складе 1,7%.

При цьому Україна опиниться у числі найбільш постраждалих країн через свою залежність від цінових коливань на світових сировинних ринках і від іноземного капіталу.

Нагадаємо, учора Держкомстат повідомив, що реальний валовий внутрішній продукт України в четвертому кварталі 2008 року впав у порівнянні з аналогічним періодом 2007 року на 8%, тоді як у третьому кварталі його зростання становило 6,4%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь