Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Нафта падає, золото дещо зросло у ціні

Назад к разделу Финансы
Учора котирування сирої нафти знизилися, відреагувавши на зниження котирувань акцій на основних фондових майданчиках світу, спровоковане обережною оцінкою потенціалу відновлення світової економіки і попиту на пальне в найближчі місяці, повідомив фінансови.
Нафта падає
Нафта падає
mazut-bellona.ru

Сьогоднішні торги сирою нафтою проходять у діапазоні 50,5 - 51,5 доларів за барель. На нашу думку, ціна сирої нафти може продемонструвати зростання, якщо фінансові результати світових компаній за 1Кв2009 р., публікація яких починається сьогодні, виявляться вище очікувань аналітиків. Якщо результати компаній залишаться слабкими, котирування сирої нафти можуть впасти нижче позначки 50 доларів за барель.

Золото продемонструвало незначне зростання. Протягом вчорашніх торгів котирування золота падали нижче позначки 870 доларів за унцію, однак до закриття торгів золото виросла вище 875 доларів на зниженні котирувань акцій на основних фондових майданчиках.

Сьогодні золото торгується у діапазоні 870 - 880 доларів за унцію. Продовження росту ціни золота відбудеться тільки за умови розчарування інвесторів у фінансових результатах європейських та американських компаній за 1Кв2009 р. На тлі зниження вартості долара США золото має стати практично безальтернативним інструментом збереження вартості у разі продовження падіння акцій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь