Переключиться на мобильную версию

Київстар згортає бренд Мобілич

Назад к разделу Финансы
ЗАО Київстар GSM з 15 квітня припиняє випуск стартових пакетів під суббрендом Мобілич, говориться в офіційному оголошенні компанії.
Київстар згортає суббренд Мобілич
Київстар згортає суббренд Мобілич
mcblog.ru

Так, відповідно до документа, термін активації стартових пакетів, які знаходяться у роздрібі, закінчується 11 січня 2010 року.

Відзначимо, що суббренд був введений навесні 2007 року і орієнтований на ощадливих клієнтів.

Так, в тарифах суббренду відсутня плата за з'єднання, були дуже низькі тарифи на дзвінки між абонентами Мобілич, однак дзвінки в інформаційно-довідкову службу Київстару були платними.

Як повідомили у Київстарі, компанія вважає не доцільним підтримувати в сьогоднішніх умовах цей бренд.

Варто також зазначити, що нинішні абоненти МОБІЛИЧ зможуть або мігрувати на один з існуючих тарифних планів Київстару, або залишитися на попередньому.

При цьому їм буде відмінена плата за дзвінки у довідково-інформаційну службу, зменшена плата за відновлення втраченої SIM-карти з 45 грн до 20 грн, збільшений термін дії номера з 90 днів до 365 днів з дати останнього дзвінка, відкрито доступ до використання системи самообслуговування Мій Київстар.

Київстар є найбільшим за кількістю абонентів оператором мобільного зв'язку в Україні. Абонентська база компанії до початку березня 2009 року склала 23,325 млн.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь