Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз назвав ціну газу для України у другому кварталі

Назад к разделу Финансы
Ціна російського газу для України в II кварталі 2009 року складе $ 270-271 за 1 тис. куб. м, заявив заступник голови правління НАК Нафтогаз України Ігор Діденко.
Ціна російського газу для України в II кварталі 2009 складе $ 270-271 за 1 тис. куб м
Ціна російського газу для України в II кварталі 2009 складе $ 270-271 за 1 тис. куб м
lenta.ru

"Є наші розрахунки ціни, і є розрахунки відповідного департаменту Газпрому. Розбіжності між ними в межах 30-40 центів", - каже Діденко.
За його словами, розрахунки Нафтогазу близькі до реальності, і існуючі розбіжності будуть усунені протягом найближчих декількох днів.

Водночас, заявив Діденко, НАК Нафтогаз України сподівається, що ВАТ Газпром не буде застосовувати до неї штрафні санкції за споживання газу в I кварталі 2009 року в менших обсягах, ніж це було обумовлено в контракті.

Також Діденко зазначив, що в січні-березні 2009 року Нафтогаз здійснював платежі за спожитий газ згідно із виписаними Газпромом рахунками.

"Початкові суми в цих рахунках дійсно були більше, але в процесі консультацій вони були зменшені, тому ми сподіваємось що Газпром не буде застосовувати штрафні санкції", - сказав Діденко.

Варто зазначити, що 23 березня заступник голови правління Газпрому Валерій Голубєв заявив, що Україна буде купувати російський газ у II кварталі 2009 року за ціною $ 280 за тисячу кубометрів.

Як повідомлялося, ВАТ Газпром у 2009 році прогнозує середню вартість 1 тис. куб. м. газу, що постачається в Європу, на рівні 260 доларів.

Нагадаємо, Кабмін України з Європейською комісією, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком та Світовим банком підписали декларацію за підсумками міжнародної донорської конференції з модернізації української газотранспортної системи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь