Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Банки повернуть довіру до національної валюти

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко вважає нинішній рівень девальвації гривні несправедливим.
Ющенко: Як вчинили з гривнею - вчинили несправедливо
Ющенко: Як вчинили з гривнею - вчинили несправедливо
president.gov.ua

Про це він заявив сьогодні на нараді із проблем будівельної галузі. "Як вчинили з гривнею - вчинили несправедливо. У нас не було причин, щоб у таких темпах і в таких обсягах вона втратила вагу. Це неякісна політика державних органів, в тому числі, уряду", - сказав Ющенко.

Також він заявив, що банківська система відновить довіру до національної валюти. "Іншого варіанту немає, необхідно повернутися до того рівня довіри до банківської системи, який у нас був ще 6 місяців тому", - сказав Глава держави.

Ющенко назвав "колосальною політичною помилкою" звіти і слухання з питань діяльності Національного банку, які проводилися в парламенті в період осінньої кризи в 2008 року. "Я впевнений, що такого не витримала б жодна європейська банківська система. Що сталося б з російським рублем, якби висловили недовіру голові російського Центробанку? Що сталося б зі злотим, якби висловили недовіру голові польського Центробанку? Яка вина НБУ в тому, що уряд не має фінансової дисципліни і не може утримати інфляцію? Одне слово урядових чиновників вбиває банк, бо йому вірять, що він говорить об'єктивно", - сказав Ющенко.

Нагадаємо, гривня - одна із найбільш постраждалих національних валют у світі через вибух фінансової кризи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь