Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Золото дорожчає, а нафта поступово знижується

Назад к разделу Финансы
Очікування щодо зниження ціни сирої нафти нижче позначки 50 доларів за барель за результатами вчорашніх торгів у цілому справдилися, повідомив аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат.
Нафта поступово знижується
Нафта поступово знижується
business.ua

Ціна сирої нафти вчора впритул наблизилася до позначки 48 доларів за барель після посилення очікувань про збитки американських компаній у 1Кв2009 р. Відповідно до опитування Bloomberg, прибутки компаній, що входять у кошик індексу S&P 500 знизяться у середньому на 37% у 1Кв2009 р. Сьогоднішні торги сирою нафтою проходять у діапазоні 48-49 доларів за барель. За результатами сьогоднішніх торгів сирою нафтою котирування можуть у черговий раз знизитися у результаті збільшення запасів сирої нафти та пального в США за станом на кінець минулого тижня: аналітики, опитані Bloomberg, вважають, що запаси сирої нафти у США зростуть на 1,5 млн. барелів , що відображається на низькому рівні завантаження нафтопереробних заводів США.

Ціна золота росте на падінні акцій.

Ціна золота вчора трохи відіграла падіння минулого тижня і до закриття торгів перевищила позначку у 880 доларів за унцію. Головною причиною зростання ціни золота вчора стало падіння котирувань акцій на основних фондових майданчиках світу.

Сьогодні ціна золота коливається у діапазоні 885 - 895 доларів за унцію. Попит на золото як інструмент збереження вартості вчора виріс, навіть не дивлячись на зміцнення долара до валют основних торгових партнерів США. Ми вважаємо, що ціна золота може вирости до позначки 900 доларів за унцію, якщо поточні очікування щодо зниження прибутку американських і європейських компаній у 1Кв2009 м. підтвердяться.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь