Переключиться на мобильную версию

Швейцарія заморозила рахунок ОЕСР на знак протесту

Назад к разделу Финансы
Швейцарія сьогодні заморозила рахунок Організації економічного розвитку та співробітництва (ОЕСР), в яку входять 30 найбільш розвинених країн світу.
Швейцарію включили в "сірий" список "податкових гаваней"
Швейцарію включили в "сірий" список "податкових гаваней"
lenta.ru

Про це повідомила представник міністерства економіки Швейцарії Рита Бальдеггер. За її словами, таким чином Швейцарія висловлює свою незгоду із включенням держави в "сірий" список "податкових гаваней".

У Міністерстві зазначили, що використали своє право вето на перерахування ОЕСР 136 тисяч євро, які призначалися для співробітництва між "клубом багатих країн" та "Великою двадцяткою" (G20).

Нагадаємо, в "сірий" список ОЕСР потрапили близько 40 держав. Вони вже пообіцяли ОЕСР привести своє банківське законодавство у відповідність з умовами організації, але поки що не зробили цього. Ще чотири країни - Коста-Ріка, Малайзія, Філіппіни та Уругвай - потрапили в "чорний" список.

Це означає, що вони є країнами, які можуть використовуватися громадянами інших держав для ухилення від сплати податків. На початку квітня стало відомо, що всі країни з "чорного списку погодилися співпрацювати з ОЕСР.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь