Переключиться на мобильную версию

Мінфін: МВФ виділить другий транш, а СБ покриє дефіцит бюджету

Назад к разделу Финансы
Мінфін не сумнівається, що МВФ виділить наступний транш Україні.

Про це на брифінгу в Кабміні повідомив заступник міністра фінансів Андрій Кравець.

"Протягом тижня місія МВФ завершить свою роботу в Україні, і ми не тільки очікуємо позитивного результату, а й розраховуємо на нього. Хочу наголосити, що МВФ у наших спільних розмовах завжди зазначав, що підтримує роботу уряду", - сказав він.

"Завтра розпочинаються переговори з МВФ і я абсолютно впевнений, що співпраця з фондом буде успішною", - відповів він на запитання щодо готовності МВФ виділити Україні наступні транші.

Також він зазначив, що проблеми фінансування дефіциту державного бюджету на 2009 р. не існує. "На даний момент немає невирішеного питання з фінансування дефіциту бюджету та обслуговування державного боргу. Цю проблему вирішено. Що ж стосується джерел - то ми ведемо переговори зі Світовим банком і вони досить успішні. Переговори стосуються покриття дефіциту бюджету на 2009 р., і я впевнений , що це питання буде вирішено в найближчі місяці ", - сказав Кравець.

Він також додав, що уряд продовжує переговори з СБ на предмет рекапіталізації українських банків, а також триває робота з отримання відповідних коштів від інших держав. "Ми переконані - у нас не буде проблем з обслуговуванням і погашенням держборгу, незважаючи на те, що існує справді напружений графік", - зазначив Кравець.

Нагадаємо, сьогодні СБ заявив, що надасть Україні кредит у розмірі $ 400 млн. на 30 років з п'ятирічним пільговим періодом у рамках проекту "Покращення автомобільних доріг та безпеки руху".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь