Переключиться на мобильную версию

НБУ в березні рефінансував банки на 15 млрд. гривень

Назад к разделу Финансы
НБУ з метою підтримки ліквідності банків у березні 2009 року проводив операції з рефінансування банків на загальну суму 14,5 млрд грн (з початку року - 34,4 млрд. грн).
НБУ допоміг банкам на 15 млрд. гривень
НБУ допоміг банкам на 15 млрд. гривень
static.24.ua

НБУ з метою підтримки ліквідності банків у березні 2009 року проводив операції з рефінансування банків на загальну суму 14,5 млрд. грн (з початку року - 34,4 млрд. грн).
За цей же період з метою більш ефективного перерозподілу ресурсів на грошово-кредитному ринку НБУ в березні здійснив операції з мобілізації коштів банків на загальну суму 7,2 млрд грн (з початку року - 10,6 млрд. грн). Про це сказано в повідомленні Нацбанку.

Базова ставка за кредитами рефінансування, визначена за підсумками проведення щотижневих тендерів на термін 14 днів, в березні становила 22,5%, що відповідає рівню попереднього місяця.

Середньозважена процентна ставка за всіма операціями рефінансування в березні виросла до 18,2% річних (в т.ч. за кредитами овернайт - 19,5%), тоді як у лютому вона становила 17,2% (у т.ч. за кредитами овернайт - 18,0%).

Нагадаємо, раніше Національний банк України надав 1 млрд. грн рефінансування Райффайзен Банку Аваль (Київ) в рамках програми зі стимулювання кредитування підприємств агропромислового комплексу.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь