Переключиться на мобильную версию

Uniloc відсудила у Microsoft 388 млн доларів

Назад к разделу Финансы
Федеральний суд США зобов'язав Microsoft виплатити компанії Uniloc 388 мільйонів доларів за порушення патентних прав.
Microsoft звинуватили у порушенні патентних прав
Microsoft звинуватили у порушенні патентних прав
logo-cougarbyte.com

Uniloc, що займається програмним забезпеченням для захисту від комп'ютерного піратства, подала позов проти Microsoft ще в 2003 році, уточнюється на сайті видання The Wall Street Journal.

Компанія звинуватила Microsoft в незаконному використанні її розробки, яку захищено патентом від 1992 року, в технології Microsoft Product Activation, що забороняє користувачу копіювання програмних продуктів при відсутності ліцензійної угоди. У 2003 році позов Uniloc було відхилено, проте компанія домоглася перегляду цього рішення в апеляційному суді. У серпні 2008 року позов Uniloc до Microsoft прийнято до розгляду федеральним судом Род-Айленда.

У вердикті, який винесено 7 квітня 2009 року колегією присяжних, корпорацію Microsoft визнано винною в умисному порушенні патентних прав. Представники Microsoft, повідомляє AFP, вже заявили, що не згодні з рішенням суду і мають намір його оскаржити.

Нагадаємо, у серпні 2008 року Microsoft програла судовий розгляд з компанією Alcatel-Lucent, звинувативши корпорацію в незаконному використанні її розробок, що стосуються алгоритму розпізнавання рукописного тексту та роботи з календарями в Outlook й операційній системі Windows Mobile. Тоді корпорацію Microsoft зобов'язали виплатити за порушення патентних прав 367,4 мільйона доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь