Переключиться на мобильную версию

Ъ: Starbucks може вийти на український ринок

Назад к разделу Финансы
Найбільша в світі мережа кав'ярень Starbucks може з'явитися в Україні, пише газета прес-Україна.
Starbucks може з'явитися в Україні
Starbucks може з'явитися в Україні
thesunblog.com

Як повідомляє видання, учора Starbucks Coffee Company заявила, що вивчає пропозицію на ринку площ для відкриття кав'ярень. Зазвичай при виході на нові ринки Starbucks підшукує партнера - наприклад, ц Росії нею стала кувейтська MN Alshaya, зазначають учасники ринку.

Starbucks Coffee Company, що володіє однойменною найбільшою в світі мережею кав'ярень, вивчає перспективи виходу на український ринок, заявив учора заступник президента Starbucks по операціях у регіоні ЕMEA (Європа, Близький Схід та Азія) Россанн Вільямс.

"Ми ретельно вивчаємо гарні місця в центрі українських міст", - додав він.

Менеджер із зовнішніх зв'язків Starbucks Карол Печик уточнила, що договори про оренду приміщень компанія ще не підписувала. "Ми поки шукаємо можливості для розвитку мережі в Центральній та Східній Європі. Конкретних планів щодо України на даний момент немає", - сказала вона в інтерв'ю газеті.

Starbucks Coffee Company, заснована в 1971 році, об'єднує близько 7 тис. однойменних кав'ярень (близько 4 тис. відкрито через партнерів) в 44 країнах світу. Валовий прибуток компанії в 2008 році складає близько $ 5,74 млрд., EBITDA - $ 512,9 млн., чистий прибуток - $ 315,5 млн. Акції компанії торгуються на NASDAQ.

Нагадаємо, раніше мережа кав'ярень Starbucks заявила про зниження прибутку в четвертому кварталі 2008 фіскального року на 97%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь