Переключиться на мобильную версию

Тимошенко розповіла, чому в Україні високі ціни

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 9 квітня, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що в даний час практично на кожному етапі руху сільгосппродукції від виробника до споживача селяни стикаються з монополією.
Тимошенко: У нас зростання виробництва - 1,7%
Тимошенко: У нас зростання виробництва - 1,7%
tymoshenko.com.ua

"Саме тому у нас такі високі ціни", - констатувала Тимошенко.

При цьому вона заявила, що ціни на соняшникову олію в Україні формують троє людей.

"Тому в Україні починають зростати показники інфляції через соняшникову олію, я беру телефон і телефоную цим трьом людям і в жорсткій розмові з'ясовую, чому підвищуються ціни", - сказала прем'єр.
Водночас, зазначила Тимошенко, аграрний фонд з початку травня відновить форвардні закупівлі зерна врожаю 2009 року.

"До кінця цього місяця ми будемо фінансувати зерно минулого врожаю, з кінця цього місяця - початку наступного ми переходимо до форвардних закупівель", - сказала Тимошенко.

Також прем'єр повідомила, що за підсумками першого кварталу поточного року в Україні спостерігається зростання виробництва в порівнянні з аналогічним періодом минулого року лише в аграрній галузі - на рівні 1,7%

"Єдина галузь, яка в Україні дала приріст, - це аграрний сектор. У нас зростання виробництва - 1,7%", - сказала глава уряду.

За її словами, зростання виробництва свідчить про те, що аграрний сектор в умовах кризи працює добре і "тримає свою фортецю".

Також Тимошенко повідомила, що Кабінет Міністрів має намір сприяти розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації.

Вона повідомила, що уряд визначив 4 основні пріоритети у цьому напрямку. Зокрема, прем'єр назвала серед пріоритетів будівництво оптово-роздрібних ринків для сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, розвиток сільськогосподарських молочних, м'ясних і зернових обслуговуючих кооперативів.

Крім того, Тимошенко наголосила, що будівництво оптово-роздрібних ринків сільськогосподарської обслуговуючої кооперації потрібно для того, щоб дати можливість малим фермерським господарствам отримувати реальну ціну за свою продукцію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь