Переключиться на мобильную версию

Адміністрація США підтримає автопром закупівлею більше 17 тис автомобілів

Назад к разделу Финансы
Уряд Барака Обами придбає 17 тисяч 600 американських автомобілів з низькою витратою палива в рамках підтримки вітчизняного автопрому.

Як сказав Обама в четвер, 9 квітня, оголошуючи про своє рішення, "демонструючи нашу прихильність до американської автоіндустрії, я доручив своїй адміністрації купити із коштів антикризового пакету заходів новий комплект урядових автомобілів з низькою витратою палива, для того, щоб збільшити попит на машини американських виробників і стимулювати економіку".

Угоду із придбання автомобілів планується завершити до 1 червня 2009 року. До 15 квітня адміністрація замовить 2,5 тисячі гібридних седанів. Це стане найбільшим в історії одноразовим придбанням для уряду США гібридних засобів транспорту.

Обама також додав, що машини придбають у найбільших виробників - General Motors, Chrysler і Ford. Зі всіма трьома компаніями у адміністрації є підписані контракти.

Нагадаємо, в грудні 2008 року уряд США прийняв рішення про виділення 22 млрд дол автопромисловим гігантам - General Motors, Ford і Chrysler. До теперішнього моменту General Motors і Chrysler вже отримали кредити на загальну суму 17,4 млрд доларів.

20 березня цього року стало відомо, що США виділять 5 млрд доларів виробникам автомобільного устаткування і двигунів. Це рішення прийнято в рамках заходів із надання допомоги постраждалим від кризи автовиробникам і буде включено в антикризову програму Барака Обами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь