Переключиться на мобильную версию

Forbes назвав найбільші компанії світу

Назад к разделу Финансы
Опубліковано щорічний рейтинг Forbes Global 2000, куди входять найбільші корпорації світу.
Опубліковано щорічний рейтинг Forbes Global 2000
Опубліковано щорічний рейтинг Forbes Global 2000
timexmobile.ru

Перше місце у загальному рейтингу в 2009 році дісталося американської General Electric. У 2008 році вона займала другий рядок, поступившись британському банку HSBC.

На цей раз фінансова організація не потрапила навіть у п'ятірку, опинившись на шостому місці. Уперед себе банк пропустив нафтогазові корпорації Royal Dutch Shell, ExxonMobil і BP, а також японського автомобілебудівельника Toyota Motor. У десятку також потрапили американська телекомунікаційна компанія AT&T, роздрібна мережа Wal-Mart Stores, іспанський банк Santander і нафтогазова Chevron.

Найбільшою серед російських компаній названий Газпром - він зайняв 13-е місце. Ще рік тому газова монополія знаходилася на 19-й позиції.

У новому рейтингу Forbes значно погіршив позиції банків. Це стало наслідком світової фінансової кризи. Для порівняння, у першій десятці рейтингу зразка 2008 року було три банки, одна страхова компанія і одна інвесткомпанія. Зараз у десятці тільки дві фінансові організації.

Forbes бере за основу для рейтингу чотири основних показника: ринкову капіталізацію, обсяг активів, продажів і прибутку. Саме тому рейтинг журналу значно відрізняється від численних аналогів, які будують порівняння компаній на якомусь одному показнику.

Нагадаємо, раніше американський журнал Forbes у черговий раз опублікував список найбагатших людей планети. Видання включило в клуб мільярдерів чотирьох представників України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь