Переключиться на мобильную версию

ТВЕЛ почав поставки ядерного палива в Індію

Назад к разделу Финансы
Російське ВАТ ТВЕЛ поставило першу партію паливних таблеток з двоокису урану природного збагачення для важководних ядерних реакторів Індії (PHWR).
Росіяни поставили ядерне паливо в Індію
Росіяни поставили ядерне паливо в Індію
stnature.ru

Як повідомляє прес-служба Атоменергопром Росії, 30 метричних тонн таблеток доставлені у Ядерний паливний комплекс у Хайдарабад (Індія) для подальшого виробництва палива для АЕС Раджастан.

Згідно з укладеним контрактом 11 лютого 2009 року, ТВЕЛ також поставить таблетки з низкозбагаченого урану для виготовлення палива для першого і другого енергоблоків АЕС Тарапур з реакторами типу BWR (киплячий ядерний реактор).

Постачання першої партії таблеток для АЕС Тарапур запланована на літо 2009 року. Раніше ТВЕЛ вже двічі поставляв паливні таблетки для цієї станції.

ТВЕЛ також виготовляє і поставляє паливо для двох блоків індійської АЕС Куданкулам з російськими реакторами ВВЕР0-1000.

Нагадаємо, наприкінці лютого українська Національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом і російська корпорація ТВЕЛ підписали контракти на поставку ядерного палива на атомні електростанції України на 2009 рік.

ВАТ ТВЕЛ - російська державна корпорація, що входить у трійку провідних світових виробників ядерного палива. 100% компанії належить холдингу Атоменергопром.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь