Переключиться на мобильную версию

АНТК ім. Антонова просуває свої літаки на ринки Латинської Америки

Назад к разделу Финансы
АНТК ім. Антонова презентує перспективні багатоцільові сімейства літаків Ан-74 і Ан-140 потенційним замовникам Латинської Америки у ході міжнародної авіаційної виставки LAAD-2009, яка пройде 14-17 квітня у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
Ан-74 і Ан-140 "полетять" до Латинської Америки
Ан-74 і Ан-140 "полетять" до Латинської Америки
infoavia.ru

Як повідомили у АНТК, серед представлених компанією програм вже затребуваний на світовому ринку новий варіант багатоцільового сімейства Ан-74 - морський патрульний.

Так, літак призначений для високоефективного виконання широкого спектру завдань, включаючи: повітряне та морське патрулювання, проведення пошуково-рятувальних операцій; електронну та радіорозвідку; визначення забруднень морської поверхні.

При необхідності літак може бути легко переобладнаний для перевезення людей, евакуації хворих та поранених. Новий транспортний варіант Ан-74 може доставляти різні вантажі, у тому числі військового призначення, загальною масою до 10 т.

Водночас, компанія оцінює, що ефективно поповнити повітряний парк авіакомпаній регіону може також турбогвинтовий Ан-140. У числі його переваг - здатність експлуатуватися у широкому діапазоні висот аеродромів і кліматичних умов, у простих і складних метеоумовах, вдень і вночі.

Потенціал, закладений у конструкцію Ан-140, дозволяє створити на його основі ціле сімейство літаків різного призначення. Вже опрацьовані варіанти Ан-140 для метеорозвідки, охорони прибережної економічної зони, аерофотокартографії, гасіння пожеж, пошуку і порятунку на суші і у воді, розвідки природних ресурсів та моніторингу, вирішення термінових завдань МНС, а також вантажних і вантажопасажирських літаків.

Також, в АНТК зазначили, що в ході виставки запланована серія переговорів з представниками авіаційних підприємств Латинської Америки на предмет співробітництва, включаючи створення нових типів авіаційної техніки.

Варто зазначити, що, за даними АНТК, в активній експлуатації у Латинській Америці сьогодні знаходяться понад 260 пасажирських літаків Ан-24 і Ан-28, транспортних Ан-26 і Ан-32, легких багатоцільових біпланів Ан-2. Морський патрульний Ан-74 сьогодні бере участь у міжнародному тендері в Індії, Ан-140 - за підсумками перемоги у тендері - будується в Ірані.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь