Переключиться на мобильную версию

У Придністров'ї повністю відновлено ділянку газопроводу, пошкодженого вибухом

Назад к разделу Финансы
Відновні роботи на ділянці магістрального газопроводу Ананьєв-Тирасполь-Ізмаїл, який постраждав у результаті вибуху 1 квітня, до вечора четверга завершено.

Про це повідомило агентству Інтерфакс джерело в ТОВ Тираспольтрансгаз.

Придністровські газовики обіцяли закінчити відновлювальні роботи впродовж 2-3 днів. За словами джерела, затримка з відновленням пов'язана з ушкодженнями газової магістралі на більшій ділянці, ніж передбачалося, а також з проблемами у відновленні ізоляції.

За попередніми оцінками фахівців, заміни потребували 10 метрів газопроводу. У кінцевому підсумку було замінено близько 60 метрів магістралі.

Транзит газу на Балкани здійснювався весь цей час в колишніх обсягах в обхід пошкодженої ділянки.

Як повідомлялося, 1 квітня рано вранці в Придністров'ї стався вибух на магістральному газопроводі поблизу Тирасполя. На місці вибуху утворилася воронка розмірами приблизно 10 на 10 метрів. Людей поблизу не було, ніхто не постраждав.

За фактом вибуху на газопроводі Придністров'я прокуратура порушила кримінальну справу за статтею Порушення правил безпеки при будівництві, експлуатації або ремонті магістральних трубопроводів.

Віце-президент Придністров'я Олександр Корольов назвав ймовірними причинами вибуху на газопроводі розрив шва і статичну електрику. У свою чергу, слідчі придністровської прокуратури зазначають, що можливою причиною розриву шва зношеного газопроводу став зсув.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь